attargroup

اخبار انرژی

بخش خصوصی اعتماد کامل برای برای سرمایه گذاری در تجدید پذیرها ندارد انرژی بخش خصوصی اعتماد کامل برای برای سرمایه گذاری در تجدید پذیرها ندارد 13 آبان 1398

رئیس ساتبا با اشاره به ابلاغیه وزیر نیرو درمورد صادرات برق، عنوان کرد: بعد از این ابلاغیه پنج پروانه هم صادر شده است، اما احساس می‌کنم بخش خصوصی هنوز اعتماد کامل برای حضور ندارد. در این راستا می‌توان کارگروهی بین ساتبا و بخش خصوصی تشکیل داد تا بررسی شود مانع چیست. از نظر ما که مانعی وجود ندارد.

ادامه مطلب
پیش نویس ابلاغیه جدید شرایط و نرخ‌های خرید تضمینی برق نیروگاه‌های تجدیدپذیر انرژی پیش نویس ابلاغیه جدید شرایط و نرخ‌های خرید تضمینی برق نیروگاه‌های تجدیدپذیر 31 شهریور 1398

پیش نویس ابلاغیه جدید شرایط و نرخ‌های خرید تضمینی برق نیروگاه‌های تجدیدپذیر آماده شده است و قرار است به زودی توسط وزیر نیرو ابلاغ شود. از ابتدای سال 95 تاکنون مصوبه قبلی پابرجابوده است. 

ادامه مطلب
دو سالگی پرتو انرژی دو سالگی پرتو 11 خرداد 1398

سال دوم پرتو انرژی، سال حمایت از تولید ملی با کار و تلاش سخت همراه با فعالیت پر حجم، با کیفیت و جهادی، با حداکثر توان طراحی، تولید و اجرای داخلی بود و برای تحقق اهداف و آرمان­ها، انگیزه­ای دو چندان و عزمی راسخ داشت. اکنون با علم و نگاه به سال سخت پیش­رو، در این نقطه از مسیر، کنار هم، با عنایت الهی، استوارتر از قبل ایستاده­ و در مسیر موفقیت و خدمت­ رسانی به کشور طی مسیر می­ نماید.

ادامه مطلب